Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Sulechów, lubuskie

  • 1 400 zł
  • 27,20 m²
  • 51,47 zł/m²

Zdjęcie

Leszek Petryk

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Sulechów, lubuskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

1 400 zł

27,20 m²

51,47 zł/m²

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Zaktualizowane: 5 maja 2026

1 400 zł 27,20 m² 51,47 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 000 zł

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 400 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 27,20 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 6,70 m²
  • Opłaty uzupełniające: 380 zł, kaucja: 2 000 zł / do uzgodnienia
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kawalerka położona na 2 piętrze kameralnego bloku po termomodernizacji przy ulicy Wojska Polskiego w Sulechowie.

Nieruchomość jest wynajmowana z wyposażeniem oraz sprzętami AGD (lodówka, pralka, telewizor, kuchenka) widocznymi na zdjęciach.
Lokal został odświeżony. (...)